پرش به محتوا

از Oracle Appex چه می دانید؟

  • از

از Oracle
Appex
چه می دانید؟

FitFlex’s Top skilled trainers will get you in shape. Reach the perfect fit with the outfit you’ve always wanted

OracleAppex

از Oracle Appex  چه می دانید؟

اوراکل اپکس به عنوانی ابزاری برای ایجاد برنامه های مدرن ، زیبا و واکنشگرا می باشد که یکی از بهترین  و سریعترین روش ها برای ایجاد برنامه های کاربردی و مدرن بر روی پایگاه داده Oracle Appex می باشد.

مزیت های انتخاب Oracle Apex :

  • ساده و سزیع

یادگیری و استفاده از اوراکل اپکس ساده است. وجود کتمپونت های قدرنمتد در این نرم افزار باعث کاهش پیچیدگی برنامه نویسی و سرعت بالا  شده است که میتوانید با کدنویسی اندک آن هارا به برنامه های خود اضافه کنید.

همچنین Application Builder   که یک رابط کابری قدرتمند می باشد، هدایت و راهنمایی برنامه نویس را در طول مدت توسعه برنامه به عهده دارد.

  • منعطف و قدرتمند

از اوراکل اپکس میتوان در هر زمینه ای چه ساده و یا پیچیده استفاده نمود.

امروزه به علت وجود معماری زیبا و مقیاس پذیر بودن  اوراکل اپکس،  این برنامه توسط ده ها هزار کاربر مورد استفاده قرار گرفته است.

  • امنیت

با در نظر داشتن وجود روز افزون هکر ها در دنیا و تغییرات استاندارد های وب، Oracle Apex با داشتن استاندارهای امنیتی پیشرفته ، بر بیشترین محافظت از تولید برنامه های کاربردی تمرکز دارد و برنامه های تولید شده توسط اوراکل اپکس بسیار امن می باشند.

  • قابلیت حمل بالا

شما میتوانید اوراکل اپکس را در هر جایی که اوراکل موجود است داشته باشید.فرقی نمیکند که برنامه شما  در اوراکل cloud می باشد و یا در محل کار مشتری.

برنامه های شما با سهولت و آسانی قابل استقرار و اجرا می باشند.

خواندن مقالات زیر به شما توصیه می شود

ممیزی چیست؟

مدیریت ریسک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *